Pleť a cestování

11.07.2023

Známe to asi všechny, po dlouhé cestě letadlem/autem/autobusem vypadáme jako kdybychom týden nespaly. Pleť máme buď extrémně suchou, nebo naopak mastnou, nic mezi tím. Jak se o pleť postarat, abychom do cílové letní destinace dorazily fresh?

ZÁKLAD: naše klasická skincare

ODLIČ SE
Po dlouhé cestě tvůj make-up už stejně nebude žádná sláva, proto se ideálně před cestou odlič, nebo si přibal odličovací produkty do příručního zavazadla.

HYDRATUJ
Zvenku i zevnitř. Klidně si s sebou vezmi i pleťovou masku, alespoň zaženeš nudu na cestě.

POUŽIJ SPF
To bys měla používat každý den i mimo cestování a letní období, to už víš. Každopádně během cestování je SPF o to víc důležité, v letadle totiž UV záření tvoje pleť pociťuje o 10% více než normálně.


NEZAPOMEŇ NA DESINFEKCI:                      

Díky čistým rukám nebudeš na svou pleť přenášet bakterie a nečistoty

V PŘÍPADĚ, ŽE CESTUJEŠ LETADLEM, nezapomeň, že na palubu tě pustí jen s produktem, který má maximální obsah 100ml. Celkem s sebou můžeš mít 1 litr tekutin. . Všechny produkty musí být v jednom průsvitném, uzavíratelném, plastovém sáčku.


TVOJE MUST HAVE:

MINI KELÍMKY NA KOSMETIKU
Dají se používat pořád dokola a nepotřebuješ kupovat žádné miniaturky produktů. Stačí si odebrat trochu krému. To stejné existuje i na parfémy/květinové vody.
MINIATURY
Zmenšené produkty jsou druhým řešením, jak do letadla dostat své produkty, pokud se nevejdou do limitu. K dostání u nás v showroomu.