Ceník

Kosmetická ošetření


Čistý dotek přírody s Inlight - 50min

Základní ošetření pleti se 100% BIO pěstící kosmetikou, která hojí nejen Vaši pleť na fyzické, ale i energetické úrovni.  Vaši pleť odlíčíme bio balzámem (nebo odličovacím olejem), uvolníme ji masáží, hydratujeme tonikem z květin, detoxikujeme a vyhladíme peelingovou maskou. Následně vyčistíme pleť, odpočinete si při relaxační masáží obličeje, krku a dekoltu vyživujícím bio olejem a vše zakončíme nanesením bio vyživujícím balzámem.

Celý proces umocní aromaterapeutický zážitek z bylin v jednotlivých krocích ošetření.

990 Kč

Moje první kosmetika s dieNikolai - 40min

Tato kosmetická péče trvá přibližně 40 minut a zaměřuje se na obličej, během nichž Vaši pokožku dokonale vyčistíme, vyživíme a rozproudíme. Vaše pleť se projasní a zároveň se zbaví odumřelých kožních buněk. Určitě oceníte i masáž očního okolí, během nichž dopřejete Vaší pleti šťavnatou nálož antioxidantů z rakouských vinic.

 • Odlíčení a čistění pleti, včetně jejího dočištění
 • Nanesení a odstranění pleťové masky
 • Nanesení pleťového a očního séra včetně krátké masáže očního okolí
 • Nanesení závěrečného pleťového krému

Základem kosmetiky deNikolai je olej z hroznových jader, jenž je největším přírodním zdrojem antioxidantů. Proto Vaše pleť bude dostatečně vyživena a získá přirozený vzhled.

CERTIFIKACE DEMETER

Nejpřísnější bio certifikace na světě, díky které si můžete být opravdu jisti, že kosmetika, která je na Vaši pleť nanášena, je té nejryzejší kvality a napomáhá jí znovu spustit samo-ozdravovací procesy.

799 Kč

dieNikolai ošetření pleti a dekoltu - 60min

Tato kosmetická péče trvá přibližně 40 minut a zaměřuje se na obličej, během nichž Vaši pokožku dokonale vyčistíme, vyživíme a rozproudíme. Vaše pleť se projasní a zároveň se zbaví odumřelých kožních buněk. Určitě oceníte i masáž očního okolí, během nichž dopřejete Vaší pleti šťavnatou nálož antioxidantů z rakouských vinic.

 • Odlíčení a čistění pleti, včetně jejího dočištění
 • Nanesení a odstranění pleťové masky
 • Nanesení pleťového a očního séra včetně krátké masáže očního okolí
 • Nanesení závěrečného pleťového krému

Základem kosmetiky deNikolai je olej z hroznových jader, jenž je největším přírodním zdrojem antioxidantů. Proto Vaše pleť bude dostatečně vyživena a získá přirozený vzhled.

1390 Kč

Čištění ultrazvukovou špachtlí - základní - 40 min

Na tuto specifickou proceduru Vaši pleť připravíme, jak nejlépe umíme, a to s naší 100 % bio kosmetikou Inlight. Pleť odlíčíme a vyčistíme od make-upu a nečistot odličovacím olejem, který snese i ta nejreaktivnější pleť. Dokonale připravená pleť na čištění ultrazvukovou špachtlí bude po aplikaci čokoládové masky. Finálním krokem je nanesení pečujícího balzámu či oleje.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, včetně té aknózní.

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu.

 • Pomáhá čistit pleť bez podráždění
 • Odstraňuje komedony (tzv. černé tečky)
 • Čistí zanesené póry

Proč chodit na čištění s ultrazvukovou špachtlí?

 • Nedráždí pokožku - Ihned po ošetření bude Vaše pleť svěží a bez zarudnutí.
 • Nebolí - Mechanické čištění pleti bývá nepříjemné až bolestivé. Ošetření ultrazvukovou špachtlí kromě mírného "vrnění" rozhodně není nepříjemné.
 • Je hygienické - Ploška, kterou se pleť čistí, se před každým použitím desinfikuje, takže se nemusíte bát zanesení pleti nechtěnými bakteriemi.


790 Kč

Čištění ultrazvukovou špachtlí - Exklusive - 80 min

Tato jedinečná procedura skloubí moderní kosmetické ošetření pleti, jako je úprava obočí a ultrazvuková špachtle, jejíž hlavní funkcí je pleť dokonale hloubkově vyčistit, a účinky nejlepší 100% přírodní bio kosmetiky Inlight, se kterou vaši pleť odlíčíme a vyčistíme. Následuje hloubková masáž pleti a dekoltu s Inlight olejem s Arnikou, při které se zrelaxujete a pleť se připraví na hloubkové čištění. Aplikuje se vyživující maska a poté přichází na řadu ultrazvuková špachtle. Závěrem této procedury je pečující balzám či olej Inlight.

Z tohoto ošetření budete odcházet znovuzrozená, upravená a dokonale zrelaxovaná.

1390 Kč

Microneedling

Dermatologické ošetření obličejových partií, kdy dochází k zapracování účinných látek a koktejlů speciálně vybraných pro vaši pleť. Tato procedura dokáže regulovat nadměrný pigment, zlepšovat stav akné, celkově pleť omladit a hydratovat. Toto vše na základě vhodně vybraných koktejlů účinných látek, jakými jsou například ovocné kyseliny, hyaluronová kyselina, tělu vlastní peptidy.
Mikrojehličkování je založeno na samoobnovovací schopnosti vaši pokožky. Pomocí ručního elektrického přístroje pronikají mikrojehličky kolmo do pokožky a tím stimulují tvorbu kolagenu a elastinu.
Nový kolagen zjemní vrásky, zvýší pružnost Vaší pokožky, zlepší vzhled jizviček (např. po akné) a jiných defektů pleti. Velmi efektivně řeší i hyper pigmentaci. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka. 

2500 Kč

Proteinové nitě

Rozpustné hedvábné nitě, které bezbolestně a bez jehel poskytují mimořádný liftingový efekt.
Ošetření doporučuji jako jednorázové pokud vás čeká nějaká důležitá událost, pokud váháte s mezoterapií, ale i při pravidelném ošetření, jako prevenci.
Toto ošetření se provádí 3 krát po 14dnech, trvanlivost až 9 měsíců. Pokud se jedná o jednorázovou záležitost trvanlivost cca 3 týdny.
Vlákno nitě se aplikuje na epidermis v tekuté formě. Složky jsou zapouzdřeny a transportovány do spodních vrstev pokožky, kde rozvinou svůj přesvědčivý účinek. 

1450 Kč

Depilace

Horní ret a brada

120 Kč

Celý obličej 

330 Kč

Ruce

350 Kč

Lýtka

360 Kč

Celé nohy 

690 Kč

Brazilská depilace

790 Kč

Třísla 

300 Kč

Záda 

550 Kč

Včetně speciální péče před a po depilaci

* Ceny depilací se mohou lišit v závislosti na množství použitého materiálu.

Líčení

Barvení řas a obočí

Včetně úpravy tvaru obočí. Barvení řas a obočí s kvalitní anglickou značkou přírodní kosmetiky BEAUTIFUL BROWS, úprava tvaru obočí.

440 Kč

Lash lifting bomb 

Toto ošetření patří aktuálně mezi nejžádanější služby v kosmetických salónech.

Potřebujete-li zvýraznit a prodloužit řasy a nejste nakloněny umělým řasám, je tato metoda pro Vás ta nejvhodnější. Vaše řasy přirozeně natočí, prodlouží, zvýrazní a zahustí. Na proceduru lash lifting bomb jsem zvolila materiál od již osvědčené značky BEAUTIFUL BROWS pro její přírodní a bezpečné složení, vysokou kvalitu, propracovaný design, ochrana životního prostředí a úžasné výsledky.

890 Kč

Lash lifting bomb a úprava obočí 

Prodloužení a natočení řas pomocí osvědčené značky přírodní kosmetiky BEAUTIFUL BROWS, která je známá svým přírodním a bezpečném složením. Úprava tvaru obočí a barvení se značkou BEAUTIFUL BROWS.

990 Kč

Laminace obočí 

Tato kosmetická procedura získává v poslední době na popularitě, neboť je to profesionální, rychlá a účinná technika "NAROVNÁVÁNÍ OBOČÍ". Díky laminaci bude vaše obočí vypadat stále upraveně a zafixovaně. Laminace vaše obočí vyplní, vyživí, nabarví a vytvaruje. Metoda je ideální volbou pro neposedné a kudrnaté chloupky.

590 Kč

Lash lifting a laminace obočí 

Skloubení dvou výše popsaných samostatných procedur.

1350 Kč

Barvení obočí Bio hennou 

Při aplikaci se používá čistě rostlinná barva složená na rozdíl od mnoha jiných barev pouze z kvalitní bio henny (Lawsonia inermis) a dalších rostlin, které doladí barvený odstín.

Henna má delší, preciznější efekt než klasické barvení.
Vydrží cca 2 týdny na kůži a 4-6 týdnů na chloupcích...

Je to ideální varianta pro ty, kterým roste každé obočí jinak, nebo jim někde kus schází...

Nemíchá se s peroxidem, pracuji se značkou Brow Xenna.


Henna má efekt permanentního make-upu a je ideální pro ženy, které přemýšlejí o permanentním make-upu, ale zatím se neodvážily.
Obočí se přesně vyměřuje, aby vám sedělo na míru, podle tvaru obličeje.

Domluvíme se předem na tvaru, sklonu, šíři a barvě, aby to odpovídalo vaši představě, vše spolu konzultujeme.
Obočí upravuji pomocí šetrného vosku a pinzetou.

650 Kč

Laminace a barvení obočí Bio hennou 

Skloubení dvou výše popsaných samostatných procedur.

850 Kč

Denní líčení - 40 min

Odhalte svou krásu pomocí non - toxic kosmetiky

650 Kč

Večerní líčení - 60 min

Nechte rozkvést svou jedinečnost s organickými produkty

890 Kč

Objednejte si svůj termín