Ošetření Exklusive

15.06.2022

Exklusive je asi jedno z vašich nejoblíbenějších ošetření. Sama ho moc doporučuji.  Proč špachtle? Osobně nejsem příznivcem mechanického čištění, kdy se pro vyčištění obličeje používají ruce. Je to bolestivé a často se může stát, že se po mechanickém čištění rozjede zánět více než dříve nebo se tam nesprávným tlakem vytvoří úplně nový.

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu.

• pomáhá čistit pleť bez podráždění

• odstraňuje komedony (tzv. černé tečky)

• čistí zanesené póry

Čištění ultrazvukovou špachtlí:

Nedráždí pokožku - Ihned po ošetření bude Vaše pleť svěží a bez zarudnutí.

Nebolí - Mechanické čištění pleti bývá nepříjemné až bolestivé. Ošetření ultrazvukovou špachtlí kromě mírného "vrnění" rozhodně není nepříjemné.

Je hygienické - Ploška, kterou se pleť čistí, se před každým použitím desinfikuje, takže se nemusíte bát zanesení pleti nechtěnými bakteriemi.

A jak tedy ošetření probíhá?

Pokud jste na ošetření poprvé, probereme stav vaší pleti, případně alergie na složky kosmetiky, které Inlight obsahuje. Následuje úprava obočí (trh a barva). Odlíčí se make-up a začneme s masáží obličeje a dekoltu. Následuje hloubková čistící masáž obličeje s čistícím balzámem Inlight. Poté si užijete Inlight vyživující a čistící masky. Pokožku ještě více otevřeme pomoci komprese ručníky a následuje čištění špachtlí. Závěrem je pečující balzám.Ke každému klientovi přistupuji individuálně a ošetření se může u každého malinko lišit. 

Pokud Vás trápí akné, používám osvědčený Inlight Rescue balzám, který je ideální na lokální boláčky. Každá pleť má své potřeby a je potřeba tak k ní přistupovat.

Ošetření se nese v duchu pozitivní nálady, relaxu a částečné aromaterapie, díky úžasným vůním Inlight.

Věřím, že když ošetření s Inlight kosmetikou vyzkoušíte, zamilujete si ho.

Pro objednání na kosmetické ošetření mě, prosím, kontaktujte na telefonním čísle 606 740 313 nebo napište zprávu.

Budu se na vás moc těšit.